Suomeksi | in English

Otsime müügijuhti

We take printing personally.

Oleme personaliseeritud trükiteenuste spetsialist. Kui teemaks on erilahendused, pakendamine või postitus, oskame teid kindlasti aidata. Lisaks teostame ka kõiki tavapäraseid trükitöid. Võtke julgelt ühendust!

Üldinfo

Trükised

Üldinfo

JOON OÜ

info@joon.eu
Tel 6419 000

Trükised

Siim Rostin

siim@joon.eu
Tel +372 523 2619

Kairi Küttim

kairi@joon.eu
Tel +372 507 6103

Andres Merelaine

andres@joon.eu
Tel +372 502 5212

Otsepost ja pakendamine

Eksport

Raamatupidamine

Otsepost ja pakendamine

Tiina Arro

tiina@joon.eu
Tel +372 523 0219

Marju Lehtmets

marju@joon.eu
Tel +372 522 1981

Eksport

Indrek Pajuste

indrek@joon.eu
Tel +372 5647 9807

Raamatupidamine

Katri Must

katri@joon.eu